buy nizoral shampoo at cvs low dose naltrexone buy in uk where to buy voltaren gel 1 order viagra online overnight shipping cost of valtrex at walmart

Здолбунівський ЦНАП підвищує кваліфікацію

В 2017 році в усіх ЦНАПах Рівненщини запровадять електронний документообіг. Тож фахівці зі Здолбунівщини вдосконалювали свої знання з автоматизації.
Зокрема, керівник здолбунівського ЦНАПу Муляр С.В. взяла участь у практикумі «Актуальні питання надання адмінпослуг», що відбувався на базі Волинського центру інновацій в електронному урядуванні.

Перед учасниками заходу виступили фахівці з адміністративних послуг Західного регіону, зокрема, Івано-Франківська та Луцька. Практичними знаннями поділилися і експерти, що впроваджують в усіх ЦНАП Рівненської області автоматизовану систему «Універсам послуг».

В рамках практикуму керівник здолбунівського ЦНАПу ознайомилася із досвідом роботи волинських Центрів.
Відтак жителі Здолбунівщини значно швидше отримуватимуть адміністративні послуги.
Нововведення відбуваються в рамках реалізації Проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», який впроваджується у Рівненській, Волинській та Львівській областях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *